"Письмові переклади на російську, українську та італійську мови."
"Усні переклади на російську, українську та італійську мови."
"Послуги легалізації та засвідчення перекладів."
"Курси  по  вивченню  іноземних мов"
 
 
- Рідною мовою є українська і російська, має вищу освіту філолога іноземних мов і культур (спеціальність «Теорія і практика перекладу») римського університету «Roma Tre».
- Працює в основному в м.Римі і провінції (міжрегіональні та міжнародні службові поїздки по замовленню), надає лінгвістичні послуги з /на італійську, російську та українську мови;
- Є акредитованим перекладачем при Цивільному суді міста Риму (технічний консультант-перекладач з / на італійську, російську та українську мови);                 Далі
 
Скориставшись формою запиту вартості, Ви можете отримати інформацію про вартість необхідної Вам послуги.

Запрошуємо Вас відвідати відповідну сторінку "Тарифи", яка допоможе Вам отримати всю необхідну інформацію, враховуючи те, що вартість перекладу може змінюватися в залежності від його складності, кількості документації та терміновості роботи.
 
Юлія Букало - Перекладач в Ітаілї
Адреса: Via Alberto Guglielmotti, 53 - 00154 м. Рим (Італія) - Ід.Код: 11237521007
Тел.: (+39) _06.916504955 - Мобільний: (+39) _327.328.17.18 - Факс: 06.233290065
E-mail: info@tradurrebene.com - PEC-mail: info@pec.tradurrebene.com - Skype: yuliya.bukalo
Перекладач на італійську мову,  Перекладач з італійської на українську мову, переклад на італійську мову російську мову, письмовий переклад з італійської на українську, переклади італійська -українська - італійська, Легалізація та засвідчення документів в Італії, Легалізація перекладів в Римі, Перекладач в Римі, Легалізація Перекладів в.Римі, Легалізація Перекладів в.Італії, Апостиль в Римі. Перекладач в Італії.